Velká cena Líšné

Tyto stránky již nejsou udržovány a jsou odsouzeny k zániku.

Aktuální stránky Velké ceny Líšné najdete na http://www.lisna.eu/gpl.htm

2013

Velká cena Líšné 19.1.2013

Vítězi jubilejního 5. ročníku Velké ceny Líšné se stali Jáchym Drnek z klubu ABC Roztoky a Hanka Dlouhá z Kotlářky. Omlouvám se Vojtovi Illnerovi, který byl třetí, ale nebyl jako třetí vyhlášen, a Jirkovi Fišerovi, který nebyl třetí, ale byl jako třetí vyhlášen. Máte-li nějaké zajímavosti, vaše postupy, fotky apod., pošlete je, rád je zveřejním.

2011-2012

Orlický OBR 12.2.2012

Velká cena Líšné 22.1.2012

Prokopský mikrob 30.11.2011

Na základě upozornění byly výsledky opraveny. Věrce se tímto omlouvám. Sále byla excelovská tabulka doplněna o další statistiky o úspěšnosti na jednotlivých kontrolách. Máte-li další reklamace, sem s nimi.
Vítězem prokopského mikrobu se stal Jirka Fišer ze Slávie, druhý byl Jirka Toušek z Kačerova, třetí Věrka Peterová z Dobrušky. Nejlepší dámou byla Věrka Peterová před Katkou Poláčkovou z Tretry a Evou Tloušťovou ze Sparty. Nejstarším účastníkem byl Karel Hlavatý, nemladší druhá žena v pořadí Katka.

2011

Závody jsou za námi. O kousek níže jsou vystaveny výsledky. Pokud máte nějaké další materiály, komentáře, fotky, záznamy z GPS, ... pošlete je buď přímo, nebo odkaz na ně na vanicek uzenáč fsv.cvut.cz. Šárka a Majka postrádají nějaká trika, nechali je v hospodě a večer už to tam nebylo, pravděpodobně to odvezl někdo z posledních odjíždějících závodníků, pokud je máte, ozvěte se mi. Díky za účast a za rok snad znovu v Líšné.

2010

Stránka závodu

2009 Velká cena Zdic

Stránka závodu